Çudira në Elbasan/ Qytetarët hedhin fishekzjarre nga makina e tyre

1 Janar, 02:03 | Përditesimi i fundit: 2021-01-01 02:05:12

Në natën e ndërrimit të viteve nuk kanë munguar dhe çudirat. Disa persona të cilët udhëtonin me një makinë në rrugët e qytetit të Elbasanit hidhnin fishekzjarre nga automjeti, ku shumë prej tyre shpërthenin edhe në afërsi të rrugës.

Kategori të tjera