Dalin PAMJET, momenti kur autorët hedhin tritolin nga makina në dyqanin e 58-vjeçarit në Durrës dhe ia mbathin! Ja çfarë kapën kamerat e sigurisë

19 Qershor, 08:36 | Përditesimi i fundit: 2022-06-19 21:14:17

Në pamjet e siguruara nga Report Tv, shfaqet momenti, kur automjet kalon në orën 03:11 të mëngjesit dhe hedh nga dritarja e pasagjerit lëndën eksplozive në derën e dyqanit të 58-vjeçarit në Durrës.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha