“Dalin për të vrarë njerëz në rrugë,duhet autoshkollë shtetërore” rrëfimi për pazarin policë-shoferë

4 Korrik, 10:15

Për aksidentet rrugore dha mendim një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se ka shoferë skandaloz që dalin në rrugë për të vrarë njerëzit. Propozoi që autoshkollat të jenë shtetërore dhe zbuloi pazarin që bëhet mes policëve e shoferëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha