Dashuria e humbur e këngëtarit shqiptar që frymëzoi hitin e famshëm të viteve 80’

4 Dhjetor 2020, 11:15 | Përditesimi i fundit: 2020-12-04 11:15:56

‘’ E vetmja gjë që njeriu nuk duhet t’I trembet është e vërteta ose e shkuara. Dhe teksti është original, e kam histori private…Një portret në dhomën time që unë e hoqa pasi u ndamë, e shkula dhe ngeli ai konturi pluhurit, dhe më lindi ideja të bëja tekstin ‘’ u shpreh ai.

Programe të tjera

Shiko të gjitha