Dashuritë e aktores Arjola Demiri / 'Xhabanja' rrëfim për jetën dhe profesionin

5 Prill 2019, 14:25

Aktorja Arjola Demiri tregoi ne studion e "Rreze Dielli" veshtiresite qe ka hasur ne ngjitjen e shkalleve te karrieres te fokusuar me se shumti ne Kosove, si eshte te balancosh punen dhe jeten me 3 femije por edhe per shfaqjen e saj me te fundit ne teatrin eksperimental "Dashurite e Virgjereshes Madalene" nje monodrame e shkruar nga Ridvan Dibra.

Programe të tjera

Shiko të gjitha