Debate në mbledhjen e socialistëve në Shkodër: 50% të drejtorëve dhe të administratës janë të punësuarit e Tom Doshit

23 Shtator, 14:12

Mbledhja e socialistëve në Shkodër, gjatë prezantimit të drejtueses politike, Edona Bilali është shoqëruar me debate. Kjo jo për emërimin e saj, por akuzat të cilat vijnë nga kryetarët e Bashkive të Pukës dhe të Fusha Arrëzit kanë hedhur akuza se aleati i PS-së, Tom Doshi ka rreth 50% të punësimeve të drejtorëve dhe të administratës. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha