Debate të ashpra të hënën, krisje totale mes Tares dhe Lotito-s! Drejtori shqiptar po mendon dorëheqjen

5 Korrik, 15:16

Përfundimi i bashkpunimit mes Lazios dhe Igli Tares mund të mbyllet para përfundimit të kontratës. Drejtori sportiv nga Shqipëria po mendon dorëheqjen për shkak të konflikteve të vazhdueshme me presidentin e klubit si dhe presionet për vendin e punës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha