'Defender 21'/ Rama poston videon e forcave shqiptare teksa testohen për shpejtësinë e reagimit! Momenti kur helikopteri ulet në mes të Sheshit 'Nënë Tereza'

22 Maj, 14:08

Rama i konsideron pamjet "mbresëlënëse", ndërsa në video trupat shqiptarë vihen në provë për shpejtësinë e reagimit dhe aftësinë për të lokalizuar në kohë të lënduarin dhe dhënien e ndihmës së shpejtë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha