Deklarata SHOKUESE në emision: Është mirë të VRITEN ca politikanë

18 Qershor, 10:25 | Përditesimi i fundit: 2020-06-18 10:29:06

Një qytetar bëri një deklaratë shokuese mëngjesin e sotëm në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se është mirë që të vriten ca politikanë që sipas tij të zënë mend edhe të tjerët. Zotëria vijoi se klasën tonë politike në burg nuk e fusin kështu që sipas tij le të derdhet edhe gjak. Ndiqeni opinionin e tij në emision.

Programe të tjera

Shiko të gjitha