Del VIDEO e aksidentit tragjik, momenti kur 20-vjeçari me shpejtësi skëterrë ‘fluturon’ nga mbikalimi i TEG-ut në autostradë! Shpëton mrekullisht Benzi

10 Mars, 11:15 | Përditesimi i fundit: 2023-03-10 12:42:16

Është publikuar video e momentit kur 20-vjeçari me shpejtësi skëterrë ka humbur kontrollin e mjetit dhe thyen barrierat mbrojtëse të mbikalimit te TEG-u dhe përfundon në autostradë. Siç, shihet edhe nga video 20-vjeçari ka qenë me shpejtësi skëterrë dhe nuk ka marë rrethin tek mbikalimi, por ka ecur drejtë. Një Benz aty pranë ka shpëtuar mrekullisht.

Kategori të tjera