Demokrati hap letrat: I kërkuam Bashës të mos bënte koalicion me LSI,të iki baba Saliu

24 Mars, 09:54

Zgjedhjet e 25 prillit dhe fati i reformës në drejtësi. Për këtë temë u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Por një telefonues që tha se është demokrat i vjetër në mënyrë të habitshme tha se ai do që të fitojë Rama. Zotëria sqaroi: Bashës i kemi kërkuar të mos bëjë koalicion me LSI-në. Të ikë baba Saliu nga partia e mbylli ai bisedën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha