Denoncimi i qytetarit: Deputetët i kam parë më sytë e mi kanë dhënë zarfe më lekë për vota.

29 Korrik, 10:19

Votat në Shqipëri blihen dhe për sa kohë të ekzistojë ky fenomen nuk do të kemi drejtësi dhe zgjedhje të vërteta në këtë vend. Ishte ky mendimi i një qytetari në emisionin e mëngjesit, I cili u ndal edhe në votimin e Parlamentit duke u tërhequr nga shkarkimi për Ilir Metën.

Programe të tjera

Shiko të gjitha