Dietat dhe efektet negative në shëndet

17 Shkurt, 10:37

Periudha e pranverës dhe verës shoqërohet gjithmon em dieta strikte për të humbur sa më shumë peshë e për të fituar trupin perfekt që mendojmë se kërkon stina e verës. Për ta arritur këtë shumë persona I nënshtrohen dietave strikte që ndonjëherë kanë edhe efekte negative në organizëm. Në nëj intervistë në “ Rreze Dielli” farmacistja Erina Hilaj tregoi më tepër për dietat e famshme, benefitet por edhe efektet negative që kanë për shëndetin tonë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha