Dilema e madhe për 25 prillin, qytetari zbulon pyetjen që i bën shpesh vetes: Për kë të votoj?

20 Mars, 09:32

Sa më shumë afrohet 25 prilli aq më shumë një telefonues ka dilema. Zotëria që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se i bën pyetjen vetes se për kë do të votoj. Më pas ai analizoi garuesit dhe kandidatët. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha