Dinamika 3D e masakrës së Velipojës, Report Tv rindërton ngjarjen nga sherret e nisura pasdite deri te vrasjet pak pas mesnate

1 Korrik, 12:16 | Përditesimi i fundit: 2021-07-01 15:18:11

Report Tv ka rindërtuar të gjithë dinamikën e tragjedisë së Velipojës ku mbetën të vrarë 4 persona dhe u plagosën 2 të tjerë. Debati mes dy fiseve nisi pasditen e 26 qershorit dhe në orët e para të mëngjesit të 27 qershorit u përmbyll me të shtëna armësh duke lënë 4 viktima.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha