Fiorua, ekonomisti afgan që i iku luftës dhe punon te shezlonget në plazhin privat në Shëngjin: Ende s’kam mësuar shqip, problemi i vetëm

17 Korrik, 20:48 | Përditesimi i fundit: 2022-07-18 15:34:03

Në Shëngjin e njohin të gjithë, i edukuar dhe i qeshur Fiorua Ahman e gjen çdo ditë në plazh, jo për pushime, por për punë.  I akomoduar në zonën turistike të Lezhës prej shtatorit të vitit 2021, refugjati afgan me profesion ekonomist, po punon në një stacion plazhi privat. Për mikrofonin e Report Tv ka treguar jetesën në vendin tonë dhe planin e afërt për tu larguar drejt SHBA-ve me bashkëshorten dhe dy fëmijët.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha