Ditari i nje psikologeje për femijët në situatë rrugë

27 Janar, 11:28

Në një intervistë në  ‘’Rreze Dielli” me psikologen Sibora Medolli, e cila si një psikologe që prej shumë vitesh punon me fëmijët, rrëfeu eksperiencën e saj dhe luftën e përditshme për t’I ndihmuar fëmijët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha