Do na përdhunojnë afganët? Batuta e vlonjatit: Po martohemi burrë me burrë,ç’farë nderi flisni

16 Gusht, 09:39

Me batuta një telefonues nga Vlora komentoi edhe lajmin për strehimin e afganëve në Shqipëri. Dëgjoj se thuhet se do na përdhunojnë afganët por ne po martohemi burrë me burrë tha ai. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria zbuloi edhe talebanët e vërtetë të këtij vendi gjithmonë sipas tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha