“Dora e njeriut po djeg Shqipërinë” paralajmërimi i frikshëm:Do bjerë breshëri sa një kokër ftoi

2 Gusht, 09:45

“Dora e njeriut po djeg Shqipërinë”. Ky ishte mendimi i një telefonuesi nga Berati në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai bëri edhe paralajmërimin e frikshëm për ndryshimet klimatike kur tha se do bjerë breshër sa një kokërr ftoi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha