“Drita e shumëpritur në fund të tunelit”, Manastirliu publikon dëshmitë e mjekëve që bënë vaksinën anti-Covid

23 Janar, 10:30

Në ditën e 13 të vaksinimit anti-COVID në vendin tonë, ministria e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale ka publikuar dëshmitë e disa mjekëve që bënë vaksinën anti-Covid në stadiumin “Air Albania”. 

Kategori të tjera