Droga në Portin e Durrësit, zbulohet identiteti i shoferit dhe itinerari i kamionit

18 Qershor, 17:18

Nazif Ajrofski është shoferi i kampionit në të cilin është gjetur 300 kilogramë në Portin e Durrësit. Report Tv ka mësuar se ai ka mohuar dijeninë e tij për drogën duke thënë që është thjesht një punëtor.

Sa i përket itinerarit të ndjekur nga kamioni gazetari i Report Tv Arsen Rusta raporton se është nisur nga Belgjike për të mbërritur në Serbi dhe më pas në Maqedoninë e Veriut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha