Dubai pret vitin 2023, ‘merr flakë’ Burj Khalifa! Pamjet mahnitëse nga Emiratet e Bashkuara Arabe

31 Dhjetor 2022, 22:49

Një shfaqje mahnitëse në Burj Khalifa të Dubait përshëndeti ardhjen e vitit 2023 në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Dubai sapo ka hyrë në vitin e ri dhe po feston me një shfaqje dramatike fishekzjarrë në rrokaqiellin më të lartë në botë, Burj Khalifa.

Kategori të tjera