Duke u ngjitur në shkrepat e maleve, efektivët në aksion për zbulimin e drogës! Policia bën bilancin: U asgjësuan 7287 bimë narkotike në 4 qarqe

17 Shtator, 14:09

Në kuadër të operacionit policor të koduar ‘Fokusi’, kundër kultivimit të bimëve narkotike, policia e shtetit ka bërë bilancin dhe thotë se në total janë asgjësuar me anë të djegies 7287 bimë të tjera narkotike cannabis sativa

Kategori të tjera

Shiko të gjitha