Durrës/ Thyen orën policore dhe u konfliktuan me policët, disa të shoqëruar! Report Tv siguron videon

17 Shtator, 10:13 | Përditesimi i fundit: 2021-09-17 15:21:51

Thyen orën policore, të rinjtë përplasen me efektivet e patrullës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha