Durrsaku ‘zbërthen” sezonin: Resortet e prishën turizmin, s’ka hapësirë publike, unë s’kam ku bëj plazh

8 Qershor, 10:50

Për operacionin e prishjes së ndërtimeve pa leje në bregdet u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri nga Durrësi skanoi gjithë sezonin veror mbi të gjitha në Gjirin e Lalzit dhe me shqetësim tha se nuk ka hapësira publike dhe ai nuk ka ku bën plazh. Resortet e prishën turizmin e mbylli ai mendimin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha