Dy fjalë për Kim: Tom Doshi i pastër e do gjithë Shkodra, ja kush s’duhet të kandidojë

15 Shkurt, 10:22

Dy fjalë për ambasadoren Kim kishte një qytetar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria tha se Tom Doshi është i pastër, e do e gjithë Shkodra dhe nuk ka pse të mos kandidojë. Më pas ai zbuloi edhe disa emra të cilët sipas tij nuk duhet të jenë në lista.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha