“E bëj unë burgun në vend të politikanëve” habit telefonuesi: Dua vetëm 5% të pasurisë së tyre

22 Qershor, 09:47

Një analizë të detajuar për situatën politike bëri një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai habiti jo pak kur tha se e bën ai burgun në vend të politikanëve vetëm e vetëm të marri 5% të pasurisë së tyre. Por më pas zotëria kërkoi që të bëhet amnisti dhe të zbrazen burgjet e të burgosen politikanët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha