“E kam komshi por ai s’ka surrat të më monitorojë mua” telefonuesi flet për patronazhistin e tij

21 Prill, 10:03

Fjala patronazhist ka qënë në qëndër të diskutimit dhe debatit publik e politik këto ditë. Një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i irrituar dhe zbuloi patronazhistin e tij. Ai tha se e ka komshi pavarësisht se nuk i flet me gojë dhe sqaroi: Turp të ketë ,ai nuk ka surrat të më monitorojë mua.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha