E moshuara që u dhunua del nga azili i pleqve, e merr dhëndri: Vuan nga alzheimeri! Humbi djalin në moshën 17-vjeçare

2 Nëntor, 18:45 | Përditesimi i fundit: 2022-11-02 19:53:17

E moshuara që u dhunua nga infermieret në azilin e pleqve ‘Orenda’ në Pejë është marrë nga familjarët e saj. Ishte dhëndri që e mori dhe foli para mediave duke thënë se e gjitha ka ardhur pas publikimit të videos. Ai ka thënë se e moshuara vuan nga alzheimeri dhe nuk ka treguar ndonjëherë që është keqtrajtuar.

Kategori të tjera