“E ndalove Berishën të ikte dhe na e le këtu” qytetari zbulon “gabimin” e Bashkim Finos në 97-tën

30 Mars, 10:50

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli edhe për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos ku pati vlerësimet maksimale por zbuloi edhe të vetmin “gabim” të ish-kryeministrit gjithmonë sipas tij. Ai tha se Fino bëri gabim që e ndaloi Sali Berishën të ikte nga Shqipëria por na e la peshqesh këtu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha