E pazakontë në Tiranë! Shoferi lë fëmijën në bagazhin e makinës, gjobitet nga policia

12 Shtator, 15:40

Një shofer në Tiranë ka futur fëmijën në bagazhin e makinës dhe është gjobitur nga policia

Kategori të tjera

Shiko të gjitha