E reja zhvishet në mes të Tiranës, ecën nudo në rrugë, përplas fustanin në tokë

10 Shtator, 18:43

TIRANË- Një vajzë e re është parë sot duke ecur nëpër Tiranë plotësisht e zhveshur. Siç shihet edhe në video, e reja është duke ecur nudo në zonën e ‘Selvisë’ ndërsa një vajzë i afron fustanin për ta veshur. Por, e reja merr fustanin dhe e përplas në tokë, e më pas vazhdon të ecë në rrugë. Një i moshuar i kalon pranë totalisht indiferent.

Kategori të tjera