Edhe burrat si gratë?! / Çudit mjekja: Ata kanë 'cikël', përjetojnë irritimin njëlloj si ne

28 Qershor, 14:54 | Përditesimi i fundit: 2024-06-28 14:54:49

Mjekja urologe Drilona Ndrevataj nëpërmjet një lidhje skype nga Italia, flet për sindromën e burrit të irrituar dhe impotencën tek meshkujt në moshë të re. A kanë cikël burrat dhe cila është sindroma e burrit të irrituar? Çfarë duhet të dimë për impotencën e meshkujve në moshë të re, çfarë këshillash mund të japim për personat që vuajnë nga kjo problematikë... Doktoresha Drilona Ndrevataj është një mjeke kirurge e specializuar në fushën e urologjisë dhe andrologjisë. Prej më shumë se nëntë vjet jeton dhe punon në Itali, duke ju përkushtuar me pasion profesionit të saj.