Ekskluzive/ Droga ‘tullumbace’ sigurohet lehtësisht në lokalet e Tiranës! Mjeku toksikolog jep alarmin: S'është lojë! Shkakton dëme deri në gjëndje koma e vdekje

18 Shtator, 14:02 | Përditesimi i fundit: 2023-09-18 20:25:25

Një trend i frikshëm po përhapet me shpejtësi nëpër klubet e natës tepër të frekuentuara nga adoleshentë e të rinj në Tiranë duke vënë në rrezik dhe jetën e tyre.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha