Ekskluzive/ ‘Jam pa buxhet, por ëndrra për Formula 1 s’ndalet!’ Piloti shqiptar Lirim Zendeli: Do qëndroj në Ksamil 1 javë, deti më i bukur në Europë

20 Qershor, 16:15

Në një rrëfim ekskluziv për Report Tv, Lirim Zendeli, piloti shqiptar që garon në kampionatet ndërkombëtarë “Formula” të nivelit të dytë dhe të tretë, tregon rrugëtimin e vështirë drejt ëndrrës së madhe për të prekur “Formula Uno”

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha