Ekskluzive/ Takaj: Kemi akord me futbollistët e pashlyer, FIFA i heq bllokun në merkato Skënderbeut brenda 3 ditëve

28 Shtator, 15:45

TIRANË- Në fillim të muajit shtator u zbulua se Skënderbeu pas problemeve me UEFA-n kishte të tilla edhe me FIFA-n, që për shkak të mos pagesave të futbollistëve në të kaluarën iu bllokua merkato. Por sot lajme të mira raportohen për klubin korçar dhe trajnerin Julian Ahmataj, që shumë shpejt pritet të ketë liri në tregun e transferimeve.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera