VIDEO nga vrasja e 2-fishtë në Tiranë! Biznesmeni me gjakftohtësi vret vëllanë e kunatën, largohet i qetë në këmbë

30 Gusht, 19:54 | Përditesimi i fundit: 2022-08-31 15:18:43

Report Tv sjell videon nga vrasja e Dritan dhe Nora Muskurti nga vëllai në Tiranë. Siç shihet në pamje, autori me gjakftotësi ka dalë nga biznesi ku vrau vëllanë dhe kunatën dhe u largua me shumë qetësi në këmbë.

Kategori të tjera