EMA fillon shqyrtimin dhe FDA pritet të autorizojë përdorimin e vaksinës Pfizer për fëmijët e moshës 12-15 vjeç

4 Maj, 13:49

Agjencia Evropiane e Barnave fillon rishikimin e vaksinës anti-COVID të Pfizer për adoleshentë të rinj ndërsa SHBA raportohet se do ta miratojnë atë javën e ardhshme

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha