Emigranti nga Londra: Në Shqipëri më shikonin si terrorist se mbaja maskë, dhe një apel

24 Dhjetor 2020, 10:14 | Përditesimi i fundit: 2020-12-24 10:38:24

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një emigrant shqiptar në Londër që ishte nisur për në Shqipëri dhe kishte ngelur në Dover City në kufi me Francën pasi ka vonesa të mëdha për shkak të masave anti-Covid. Por zotëria ngriti alarmin kur tha se në qytetin e tij të lindjes qytetarët e shikonin sikur të ishte terrorist vetëm se ai mbante maskë. Ai kishte edhe një apel.

Programe të tjera

Shiko të gjitha