Emocionuese/ Fryu lulen e dëshirave dhe kërkoi babin e saj, e vogla takohet pas shumë kohësh me ushtarit ukrainas, i kishte ndarë lufta

19 Maj, 16:37

Me një lule dëshirash në dorë, një vajzë e vogël mbylli sytë dhe u lut që të takonte babin e saj, të cilin kishte pa e parë prej shumë kohësh për shkak të luftës.

Në një video të publikuar në internet e vogla shihet teksa shpreh dëshirën, ndërsa menjëherë i bëhet realitet. Ajo vrapon në krahët e babit të saj dhe të dy çmallen.

Në këto muaj të vështirë të luftës, ajo çka i ka munguar më së shumti njerëzve është...familja.  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha