EMRAT/ Kush janë 6 shqiptarët e kapur sot me më shumë se 1 ton kokainë në Greqi

25 Janar, 20:52

Report Tv mëson emrat e gjashtë shqiptarëve të arrestuar të përfshirë në organizatë ndërkombëtare të trafikut të kokainës të arrestuar mëngjesin e sotëm në Astakos ne Mesologji të Greqisë. Burime për gazetarin Arsen Rusta bëjnë me dije se shqiptarët ishin survejuar nga DEA, policia shqiptare dhe ajo spanjolle prej 4 muajsh.

Sandër Pema

Arbër Përdeda

Ergon Tusi

Erlin Zotaj

Lek Doda

Maksim Preçi

Kategori të tjera