Erik Lloshi, jeta pas martesës dhe projektet e reja muzikore

16 Shtator 2019, 11:48

Prej ditësh është diskutuar marrëdhënia mes dy këngëtarëve të cilët shqueshin për miqësinë e tyre të ngushtë. Por, që nga dita kur Erik Lloshi nuk mori pjesë në koncertin e Anxhela Peristerit, u dyshua se mes tyre mund të kishte ndodhur një konflikt apo se marrëdhëniet e tyre nuk ishin dhe aq të mira, ndërsa mos prania e Anxhelës, në një ndër ditët më të rëndësishme të jetës së tij, siç është dasma, u duk sikur u dha fund aludimeve duke i bërë të gjithë të mendojnë se ata nuk komunikojnë më me njëri-tjetrin. Ndërsa ditën e sotme, vetë këngëtari hodhi dritë mbi këtë çështje duke sqaruar gjithçka.

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, Këngëtari Erik Lloshi foli për jetë e tij private, karrierën por edhe për marrëdhëniet e tij me këngëtarë të tjerë, ku një ndër to ishte edhe Anxhela Peristeri.

Programe të tjera

Shiko të gjitha