Escobar, 2 ditë para Kuvendit të Berishës vjen në Tiranë, ambasada e SHBA: Konfirmon luftën kundër të korruptuarve dhe minuesve të demokracisë

7 Dhjetor 2021, 11:43 | Përditesimi i fundit: 2021-12-07 15:14:04

2 ditë para se Sali Berisha të mbledhë në stadium mbështetësit e tij për Kuvendin e PD-së, të thirrur prej tij, do të mbërrijë në Tiranë i dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Përveç Kryeministrit dhe ministres së Jashtme ai do të takojë në kryeqytet edhe kryetarin e opozitës Lulzim Basha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha