Euro 2024/ 'Shqipëri unë ty të kam nanë, ti djalë më ke! Fitore! Fitore!' Qindra tifozë nga Kosova drejt Tiranës të mbështesin kombëtaren përballë Polonisë

10 Shtator, 13:23

Me flamuj kuq e zi dhe me thirrjet “Fitore! Fitore! qindra tifozë Kosova kanë kaluar sot në mesditë kufirin Kosovë-Shqipëri në pikën kufitare të Morinit, për të mbështetur kombëtaren tonë në ndeshjen e sotme me Poloninë e vlefshme për kualifikimin në Euro 2024

Kategori të tjera

Shiko të gjitha