“Europa na la dobiçin në derë” zotëria i zhgënjyer: Para 100 vitesh na copëtoi tani na “lidh” me Maqedoninë

3 Korrik, 09:35

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për integrimin. Ai tha se Europa na la dobiçin në derë pasi 100 vite më parë e copëtoi Shqipërinë ndërsa tani e bashkon me Maqdoninë e Veriut. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha