Festa e maturës, a ia vlejnë kaq shumë shpenzime?

18 Qershor 2019, 12:00

Të ftuar në Rreze Dielli nxënësit Orgest Duka e Panajota Harshiu si dhe stilistja Migena Merja

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha