Festa e Tiranës me tifozët pas fitores në derbi

13 Dhjetor 2019, 21:28

Pas pesë vitesh Tirana ka thyer mallkimin duke mposhtur Partizanin me rezultatin 2-1 në derbin e kryeqytetit. Golat e Bathës dhe Kobinas i dhanë fitoren skuadrës së Emanuel Egbo. Kjo ishte ndeshja e parë e kampionatit në stadiumin e ri, që shkon për Tiranën.

  •  

Kategori të tjera