Festat e fundvitit rikthejnë emigrantët, fluks pasagjerësh në portin e Durrësit

24 Dhjetor 2021, 12:24 | Përditesimi i fundit: 2021-12-24 17:37:17

Festat e fundvitit në qytetit e Durrësit rikthejnë fluksin e pasagjerëve në portin e tij. Akoma dhe më i lartë pritet të jetë fluksi në ditët e fundit të këtij viti dhe gjatë javës së parë që pritet të arrijë kulmin. Drejtori i APD, Pirro Vëngu u shpreh për Report Tv në lidhje me fluksin e fundvitit se masat e marra nga APD mbeten të njëjtat.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha