Festat e trishta të telefonuesit: Jam vetëm, 6 fëmijët e mi në emigrim, u shkatërrua familja

28 Dhjetor 2020, 10:48

Festa të trishta po kalon një zotëri që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm. Ai tha se ka mbetur vetëm fare pasi të gjashtë fëmijet i ka në emigrim dhe s’ka me kë të festojë. I trishtuar nga kjo situatë ai tha se është shkatërrua familja në Shqipëri.

Programe të tjera

Shiko të gjitha