Feta të thata portokalli me çokollatë

10 Prill, 14:45

Sabina Sherifi është vajza që sjell gjithmonë receta të veçanta dhe të çuditshme në emisionin “ Rreze Dielli” në Report Tv. Recetat e saj janë mjaft të shijshme. Këtë herë ajo vendosi të na suprizojë me ëmbëlsirën me portokall dhe çokollatë. Mënyra dhe përbërësi e kësaj recete janë tepër te thjeshta dhe mund t’I realizojmë të gjithë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha